Montaż szyb

Profesjonalny montaż szyb skutkuje ich bezawaryjnym i prawidłowym funkcjonowaniem. W związku z tym odpowiednie kwalifikacje montażystów oraz wysokiej jakości chemia samochodowa są podstawowymi elementami wpływającymi na jakość wykonania tego typu usługi. Biorąc pod uwagę ten fakt, ze szczególną uwagą podchodzimy do systematycznych szkoleń naszych pracowników. Pracujemy na bazie produktów koncernu Dow Automotive (kleje z linii Beta Seal), wykorzystywanych przez wiodących producentów w branży motoryzacyjnej.

Czytaj więcej

Naprawa szyb (odpryski)

Drobne kamienie wyrzucane spod kół innych pojazdów bardzo często są przyczyną powstawania na przedniej szybie samochodu mikroskopijnych uszkodzeń, które szybko przekształcają się w pęknięcia, zagrażające bezpieczeństwu kierowcy i pasażerów. Pęknięta szyba w pojeździe może być również przyczyną zatrzymania przez policję dowodu rejestracyjnego.

Niewielkie odpryski pojawiające się na szybie kwalifikują się najczęściej do naprawy, którą można przeprowadzić w każdym serwisie CAR GLASS. Koszt tego typu usługi jest wielokrotnie niższy od ceny wymiany pękniętej szyby, a cała naprawa trwa nie dłużej niż 30 minut.

 Dzięki szybkiej reakcji na pojawiające się odpryski oszczędzają Państwo czas i pieniądze, zachowując przy tym fabrycznie zainstalowaną szybę oraz jej pierwotne właściwości techniczne.

Czytaj więcej

Przyciemnianie szyb

naprawa szyb samochodowych warszawa

Przyciemnianie szyb to jedna z usług cieszących się bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. Stosowane przez nasz serwis folie samochodowe dostępne są w różnorodnych kolorach i odcieniach, a ich zastosowanie skutecznie zabezpieczy szybę przed zarysowaniami i pęknięciami oraz ochroni wnętrze pojazdu przed nadmiernym ogrzaniem. Montaż folii antywłamaniowej dodatkowo utrudni wybicie szyby i kradzież pojazdu lub przedmiotów znajdujących się w środku.

Czytaj więcej


CAR GLASS oferuje obsługę flot samochodowych w zakresie wymiany i naprawy szyb. Naszymi Klientami są zarówno właściciele i zarządzający wielkimi parkami samochodowymi (jak firmy leasingowe, fleet management services), firmy transportowe, towarzystwa ubezpieczeniowe, jak i posiadacze stosunkowo niewielkiej liczby pojazdów.

Czytaj więcej

lusterka samochodowe warszawaObsługujemy floty samochodowe na terenie kraju i Europy.
Biuro obsługi flot: 22 672 22 11 | 501 374 062

Jesteśmy przygotowani logistycznie oraz technicznie do obsługi dużej liczby samochodów. Zgodnie z potrzebami naszych Klientów poprzez sieć naszych partnerów - oferujemy usługi związane z szybami samochodowymi na terenie całego kraju, w prawie 200 miastach. Gdziekolwiek przydarzy się Państwu problem z szybą - jesteśmy do dyspozycji.